נעלי בטיחות מקצועיות בסביבת העבודה

נעלי בטיחות זה כלל חשוב וראשון בעבודה וזה לא חשוב אם היית רתך או פועל בניין או נגר או עובד במפעל כימי - לרוב כל נעלי הבטיחות שהיו מיצרים בעבר היו שחורות בעלות כיפת מגן מפלדה, אך כולן היו נראות מגושמות וכבדות.

כיום, לכל סביבה של עבודה יש נעלי בטיחות המתאימות לה. למשל עובד במפעל תעשיה כימית הינו חשוף לחומרים קשים, לכן הוא אמור לקבל נעליים שיתאימו לסביבה שלו. אם יש במפעל הזה גם איש תחזוקה שמרתך אז גם לו יש נעליים המיועדות לכך.

וכך בעצם כל עובד בארץ ובעולם, בהתאמה לסביבת העבודה שלו, צריך לקבל נעלי עבודה מתאימות. בכל עבודה יש להתאים את נעלי הבטיחות שלה, כמובן שמדובר בעבודות בעלות סיכון פציעה גבוה אשר אליו מתאימים את סוג הנעל הבטיחותית. כיום נעלי בטיחות הן גם נעליים נוחות לעבודה כך שהקפדה על הבטיחות אינה גורעת מנוחות הנעל.

מידע מקצועי שיכול לעזור

בגדי מיגון בעבודה - הגנה מירבית

יש חשיבות גבוהה לבגדי מיגון בעבודה. בבגדי מיגון משתמשים עובדים בכל המפעלים והתעשיות השונות בארץ ובעולם....

קרא עוד...

נעלי עבודה למטבח

בכל מקום עבודה המכבד את עצמו יש ליצור תדמית אחידה של העובדים. כל שכן כשמדובר במטבחים, גם שם יש ליצור תדמית לעובדי המטבח, תדמית שתציג ניקיון וסדר וכמובן לשים דגש על בטיחות.

קרא עוד...

נעלי בטיחות מקצועיות בסביבת העבודה

נעלי בטיחות זה כלל חשוב וראשון בעבודה וזה לא חשוב אם היית רתך או פועל בניין או נגר או עובד במפעל כימי....

קרא עוד...

בגדי עבודה ייצוגיים

כיום בעלי חברות וכן מפעלים ונותני שירות שונים מקפידים על בגדי עבודה יצוגיים בשביל העובדים שלהם. בגדי העבודה שהיו נהוגים בעבר, אפורים וכהים מוחלפים בבגדי עבודה נוחים......

קרא עוד...
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA